Nie na darmo stare przysłowie mówi, że diabeł tkwi w szczegółach. Dokładnie taka sama dewiza tyczy się aranżacji wnętrz.
Jasne jest, że należy zrobić podłogi i pomalować ściany, gdy będziemy chcieli przejść już do designu wnętrz.

obrazeczek - mieszkanie

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
komin

Autor: Libet
Źródło: Libet

detale

Źródło: grow-mat.pl
Jednakże tutaj dopiero mogą zacząć się trudności. To, co mogłoby się wydawać już końcem prac, może po prostu okazać się skomplikowane. Rzecz w tym, że w sporej mierze to detale zadecydują o tym, że wynik będzie niesamowity. Odpowiedni sposób oświetlenia czy dekoracja okien i ładne poduszki czy kominek. To wszystko całościowo naprawdę ma znaczenie. Może okazać się, że podobają nam się przeróżne style i barwy. Niestety w zawodzie dekoratorów mniej oznacza więcej.

Przejrzyj ten pełny opis, a upewnisz się, że zawarte w tamtym miejscu informacje są niezwykle interesujące, ponieważ to pokrewna problematyka, co w tym poście.

Zatem nie należy w jednym pokoju na siłę wpakowywać wszystko, co przypadło nam do gustu. Może być tak, że wyjdzie z tego totalny bałagan, od którego dostaniemy zawrotów głowy. Nikt nie będzie z chęcią siedział w pokoju, gdzie będą go z każdej strony atakować przeróżne bibeloty i kolory. Musimy więc spotkać się ze specjalistą. Dobry dekorator wnętrz przeprowadzi z nami wywiad. Spyta, które odcienie są naszymi ulubionymi. Z pewnością będzie miał ochotę również wiedzieć, czy preferujemy tradycyjne aranżacje albo szalone i nowoczesne rozwiązanie.

Pewnie pokaże nam kilka swych wcześniejszych projektów i zanotuje nasze reakcje na przeróżne rozwiązania. Powinniśmy ze swojej strony przekazać mu, na czym nam po prostu zależy. To powinien być początek fachowej współpracy.