Aranżując, czy remontując toaletę z pewnością zastanawiasz się jakie płytki do łazienki masz kupić, aby wyglądała niczym spełnienie twoich marzeń. Ciemne, jasne, czy wzorzyste? Każdy, kto wyszukiwał płytek ceramicznych wie, że od nadmiaru odcieni, wzorów oraz pomysłów kręci w głowie, podoba się ogół i równocześnie nic.

łazienka

Autor: Graham Hill
Źródło: http://www.flickr.com

Ściany jak również podłogę jesteśmy w stanie potraktować jak dalszy plan – neutralne, ściszone, dostosowane do tego, co pragniemy wyeksponować. Sama łazienka może być porywająca dzięki wykończeniu, nawet gdy jej urządzenie jest standardowe. Najistotniejsze jest to, że kiedy myślisz jakie płytki do łazienkimusi się kupić, koncentruj się na całym wnętrzu. Dlatego też zacznij od decyzji całkowitych. Jakie wyposażenie łazienki? W niedużej łazience natrysk lokujemy w rogu przestrzeni, a jeśli toaleta jest ciasna albo ma wnękę – pomiędzy dwiema ścianami. Natrysk z kratką odpływową w podłodze. Projekt minimum to wolne miejsce o rozmiarach 70 x 70 cm, natryskpowieszony na ścianie a także kratka odpływowa w posadzce z poprawnym spadkiem. Kabina prysznicowa bez brodzika to pierwszorzędne i nowoczesne rozwiązanie dla niewielkiej łazienki .

Jeśli opisywany wątek Cię fascynuje i szukasz więcej danych, to pod adresem (https://mtproject.pl/) odnajdziesz ich mnóstwo – będą one zbliżone tematycznie, ale równie ciekawe.

Przestrzeń którą absorbowałby brodzik optycznie wzmożesz samymi płytkami w designerskim wzorze. Zaoszczędzisz również w ten sposób trochę pieniędzy, które możesz wydatkować na dodatkowe akcesoria.

Kabina prysznicowa bez brodzika ma mnóstwo zalet: brak brodzika przydaje wnętrzu łazienki nowomodny charakter i dodatkoworeguluje komfort stosowania z prysznica. Jest użyteczny szczególnie dla osób starszych bądź niepełnosprawnych którym udostępnia wchodzenie i dodatkowo wychodzenie z kąpieli, bez ryzyka potknięcia się. Kolejnym plusem jest wymiar – to my decydujemy o jego wielkości, bo jego wymiary nie są okrojone przez brodzik. Natrysk ustalony na płytkach banalnie również utrzymać w schludności. Z kolei dzięki dobremu montażowi (spadek w podłodze) nie ma niebezpieczeństwa, że w ciągu kąpieli woda będzie wylewała się na podłogę.

Ważne jest, ażeby w tym wszystkim znać subtelność.

Chcemy Cię zachęcić do nowej porywającej strony – kontynuuj oglądanie bez przeszkód, aby mieć możliwość zapoznania się z nowymi wpisami na ten temat.

Rozwiązań dla małych łazienek jest niezwykle dużo, wystarczy tylko wyobraźnia lub porada fachowca.