Jeżeli poszukujesz interesującego pomysłu na upominek, który byłby nie tylko ładnie się prezentował, ale także pięknie pachniał, to możesz zainteresować się takim przedmiotem jak ceramiczny kominek.

kompostownik

Autor: SuSanA Secretariat
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to bardzo klimatyczny dodatek, jaki mógłby dodać uroku wnętrzu dowolnego domu.

Zaciekawił Cię ten materiał? Jeśli tak, to sprawdź śmiało, co znajduje się w najnowszym linku (https://sklephypo.pl/84-zestawy-glebinowe-z-duzym-zbiornikiem) – on również z pewnością okaże się warty uwagi!

Możesz go także używać w pracy, domu, czy w korytarzu. Dzięki odmiennym formom oraz barwom, w jakich jest oferowany, praktycznie dowolna osoba znajdzie coś dobrego dla siebie. Na pewno będzie nadawać w domu niezwykle nastrojowej atmosfery. Jest to mały kominek ceramiczny, który ma niewielki otwór, przez który widać świecącą się w nim świeczkę zapachową oraz błyskający w takim ceramicznym kominku ogień. Unoszący się w całym pomieszczeniu zapach olejków eterycznych z pewnością wprowadzi niezwykle miłą atmosferę. Zwłaszcza w smutne jesienne popołudnia albo w okresie zimowym, kiedy przecież dużą część czasu spędzamy w ciepłym domu.

okna

Autor: Firma OknoPlus
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/vermont%2001.jpg
Kominek odświeży powietrze po skończeniu gotowania oraz skutecznie zdominuje odór tytoniu. Tego typu kominek to także doskonały sposób na podarunek dla praktycznie dowolnej osoby. Wymiary tego kominka to przykładowo 14 cm wysokości, 9 cm szerokości oraz 8 głębokości. Można go kupić za zaledwie kilkanaście złotych. Taki kominek to doskonały pomysł na wypoczynek, czy też piękną dekorację. Świetnie polepsza humor i oczyszcza pokój, chociaż może służyć również jako odstraszacz insektów.

Jest stosowany w aromaterapii, czyli w leczeniu przy pomocy aromatów płynących z olejków eterycznych. Trzeba jednak pamiętać, żeby postawić go w bezpiecznym miejscu, ponieważ ceramika może się łatwo potłuc.