Jeżeli chcesz w interesujący i niecodzienny sposób zaaranżować swoje mieszkanie, możesz do pokrycia choćby jednej ze ścian użyć materiału, które z dekoracją lokali nie wszystkim się jednak kojarzy.

wykończenie

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Jest to korek, zatem towar, do którego jest niezwykle łatwo przymocować jakiekolwiek pinezki.
Możemy więc zrobić za biurkiem powierzchnię, która mogłaby nam posłużyć jako bardzo przydatna w bieżącym użytkowaniu tablica. Tego typu korek ścienny można nabyć w postaci płyt korkowych, proponowanych w różnych rozmiarach i odcieniach. Jednym z typowych rozmiarów jest 300x600x3 mm.

ekscytujący artykuł? Jeśli tak, kliknij tutaj – w najświeższym wpisie z pewnością odnajdziesz coś absorbującego, zatem ten materiał powinien okazać się dla Ciebie interesujący.

Tak znikoma grubość powoduje, że nie można do niego przymocowywać żadnych szpilek, jednak tego typu rozwiązanie znakomicie będzie sprawdzać się także jako element ozdobny. W sprzedaży dostępny jest także korek w rolce, jaki ma niezwykle gładką nawierzchnię, która nie ma widocznych łączeń. Co ciekawe, grubość tego korka może być znacznie większa, gdyż aż w przedziale od 1 do dziesięciu mm. Jest on oferowany na określony wymiar oraz dla przykładu 1000x3000x8mm może kosztować ok. 150 PLN.

Rekuperator

Autor: ARCHIPELAG
Źródło: ARCHIPELAG
Mocowanie tego produktu można wykonać przykładowo za pomocą ekologicznego kleju. Wiaderko o pojemności 0,8l jest wystarczające na nawierzchnię 3 m2. Trzeba dokładnie przeczytać instrukcję montowania, gdyż sposób klejenia jest dosyć niecodzienny. Wymaga co najmniej dwóch osób i dużo nieustępliwości. Przypomina trochę tapetowanie, lecz jest od niego mniej trudne.

Wszystkie powiązane z instalacją niedogodności zwracają się w czasie używania takiego korka. Jest bardzo estetyczny oraz wygodny.

Chcemy rozgonić wszelkie Twoje wątpliwości oraz dać Ci kolejne i ciekawe wpisy. Więc kompleksowa treść (heliodon.pl/) oczekuje na Ciebie w tym linku.

Pewnym mankamentem jest zapach kleju, jednak on z czasem po prostu wyparowuje.