O leasingu pojazdów słyszało dużo ludzi. Mało kto jednak ma świadomość, że w leasing możne wejść w posiadanie też budynki, w tym również mieszkania.

mieszkanie

Autor: Gunnar Grimnes
Źródło: http://www.flickr.com
Leasing nieruchomości jest mniej znanym jeszcze w naszym kraju produktem na rynku finansowym.

Chciałbyś znaleźć coś innego na opisywany na tej stronie temat? Kliknij tu – ta ważna oferta (https://dekorianhome.pl/nowoczesna-grafika-do-salonu) z pewnością rzuci nowe światło!

Leasing nieruchomości jest obecny na polskim rynku już od końca lat dziewięćdziesiątych – zasięgnij porady na info na temat leasingu nieruchomości. Jego popularność w ostatnich latach zaczęła stale rosnąc. Z leasingu budynkami najczęściej są w stanie korzystać przedsiębiorstwa, rzadko decydują się na niego osoby prywatne. Od jakiegoś czasu na naszym rynku nieruchomości pojawiła się mimo wszystko opcja leasingu budynkami też przez osoby które nie prowadzą firmy. Osoby, które nie posiadają swojego lokum, których nie stać na jego zakup za kredyt w banku są w stanie w ostatnimi czasy wziąć mieszkanie w leasing. Zyskujące coraz większą popularność mieszkanie w leasing jest uzyskać znacznie łatwiej niż kredyt hipoteczny na wykupienie danego mieszkania – przeczytaj o mieszkaniu w leasing. Koszt leasingu lokalu są również mniejsze niż raty, które należy spłacić biorąc kredyt hipoteczny.

Jak wygląda leasing lokalu w praktyce? W tym przypadku posiadacz własnego mieszkania również zobowiązany jest do spłacania miesięcznych rat.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej na interesujący Cię dział, z pewnością przyda Ci się bieżąca wiadomość (http://www.geodezjatalar.pl/pomiary-geodezyjne.html). Zapraszamy na naszą stronę, tam zgłębisz swoje obeznanie.

Aby móc pozyskać mieszkanie w leasing osoba która tego chce musi pokazać zaświadczenie o dochodach. Oprocentowanie, które stosują przedsiębiorstwa które chcą sprzedawać mieszkania w leasing jest w skali roku dość niskie. Z korzyści kupna mieszkania w leasing coraz częściej korzystają osoby, które mają naprawdę niską zdolność kredytową, aby bank był nastawiony na to by dać im kredytu hipotecznego. Leasing mieszkania może być też alternatywą dla osób, które mają złą historię kredytową w BIK. Okres leasingowania nieruchomości może być niezwykle różny, maksymalnie wynosi on dwadzieścia pięć lat. Po spłacie poszczególnych rat leasingowych mieszkanie staje się naszą własnością. Dla zainteresowanych, których nie stać na zakupienie mieszkania za gotówkę, dla osób, które nie posiadają szans na pozyskanie kredytu hipotecznego leasing nieruchomości wydaje się być fascynującą szansą na to by móc posiadać nieruchomości. Jest to propozycja znacznie bardziej korzystna niż wynajmowanie przez dłuższy czas.