Do użycia na zewnątrz, należy dobrać specjalne części. Teraz mamy do doboru olbrzymią ilość sprzętów do montowania na dworze.
Specjalistyczne zamki do furtek dają gwarancję, że w każdym wypadku brama oraz furtka zostały zamknięte.

zdrowa żywność w sklepie

Autor: Ted Eytan
Źródło: http://www.flickr.com
furtek

Autor: Magnus Hagdorn
Źródło: http://www.flickr.com
Do standardowych furtek należy wybrać zamek ozdobny z obudową z aluminium i nierdzewnym mechanizmem. Taki zamek możemy precyzyjnie wyregulować tak, aby doskonale pracował. Do nabycia jest zestaw z klamką dekoracyjną. Możemy także zakupić ocynkowany ogniowo zaczep bramowy, który przeznaczony jest do zabetonowania. Do bramy jezdnej, możemy kupić specjalny zaczep. Zaczepy są testowane w przygotowanych szczególnie pomieszczeniach, jakie spełniają wysokie normy.
Można dzisiaj zakupić rozmaite typy furtek, które oprócz wjazdowej bramy, stanowią główny element ogrodzenia. Furtkę można zakupić prawą lub lewą, w zależności od naszych zapotrzebowań. Zwykła metalowa furtka, to klasyczny kolor oraz zdobienia. Furtki dostępne w nowoczesnym stylu, do kupienia są w odcieniu antracytowym oraz są o geometrycznej formie. Furtka i brama bramy rozwierne może dużo mówić o posiadaczu. Czasami mogą przykuwać uwagę fantazyjnymi formami, bądź mogą wtopić się w ogrodzenie. Gdy mamy nieruchomość długą, warto zamontować bramę skrzydłową. Zajmuje ona dużo miejsca na podjeździe, lecz na nieruchomości długiej, nie będzie to problemem. Taka brama może posiadać dwa albo 1 skrzydło przymocowane do słupków, jakie są obsadzone na fundamencie. Słupki mogą być metalowe, z betonu albo murowane.

Do słupków montuje się zawiasy, na jakich są zawieszone skrzydła bramy. Kiedy podjazd jest długi, znakomicie sprawdzi się brama mająca jedno skrzydło. Minusem takiej bramy jest duże skrzydło.