Coraz większa liczba osób decyduje się na opuszczenie zgiełku dużych miast i postanawia przeprowadzić się do okalających miasta mniejszych miejscowości. W dzisiejszych czasach transport rozwinięty jest w tak ogromnym stopniu, iż codzienny przejazd do pracy z oddalonych o kilkadziesiąt kilometrów miejscowości nie stanowi już najmniejszego problemu.Jest to zresztą niedużydyskomfort i jako wada przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie, gdy zwrócimy uwagę na zalety takie jak cisza i świeże powietrze.

Zespół Mieszkaniowy Salwator City wyróżniony w konkursie Baumit Fasada Roku 2009

Autor: Baumit
Źródło: Baumit

Jeśli jesteś jedną z tych osób i poszukujesz mieszkania niewiele oddalonego od Wrocławia – czy wiesz o nowym osiedlu położonym w jego cichym sąsiedztwie, Trzebnicy? (mieszkania na sprzedaż wrocław) W ofercie inwestora możemy wyróżnić nowe mieszkania wraz z możliwością kupna miejsc postojowych w garażu podziemnym. Niewątpliwą zaletą osiedla jest jego lokalizacja – w jednym z najspokojniejszych i najbardziej urokliwych miasteczek. W każdym bloku, nie bacząc na ilość pięter zamierza się wybudować windy, a każde okno i drzwi balkonowe wyposażone zostaną w rolety rolety zewnętrzne antywłamaniowe. Deweloper planuje budowę ogromnego placu zabaw dla dzieci – położonego w samym centrum osiedla. czytaj Elegancji dodadzą z pewnością chodniki i uliczki pokryte prawdziwym brukiem, ale także znaczna ilość drzew i krzewów. Plan budowy z góry przewidywał możliwie najmniejsze straty w zieleni zastanej oraz dosadzenie nowych drzew i krzewów. Dzięki temu osoby zamieszkujące Bukowe osiedle będą mogli napawać się codziennie wspaniałymi widokami z okien.

Przeczytaj większą ilość informacji, a poznasz podobne treści, które na pewno także Cię zainteresują. Nie zwlekaj zatem i użyj serwisu (www.termofol.pl/)!

Następną dużą mocną stroną mieszkań w tym miejscu – jest ich cena. Jest ona dużo mniejsza od cen lokali położonych w samym centrum Wrocławia. Trzebnica jako miasto, oferuje swoim mieszkańcom wszystkie możliwe wygody umilające zwykły dzień takie jak: żłobki, przedszkola, szkoły, gimnazja, szkołę muzyczną, kompleks basenów „Park Wodny Zdrój”, Skate Park, hale sportowe, kino, przychodnie, szpital, markety spożywcze, budowlane i RTV-AGD i to w wszystko na niewielkim terenie nawet za pomocą działającej w Trzebnicy komunikacji miejskiej. (Dobry Deweloper) Wszystkie wartości, które zostały wcześniej omówione sprawiają, że wspomniane przepiękne osiedle jest niewątpliwie najlepszym miejscem w okolicach Wrocławia, w którym chce się mieszkać. A sprzedaż mieszkań Trzebnica – najlepszą opcją na jaką zdecydował się inwestor.