Jakiś czas pisała do mnie kuzynka. Jest teraz na początku planowania mieszkania, a pamiętała, że piszę bloga na ten temat chciała poprosić o radę. Ma w planach kupno drabiny z drewna do domu.

Zdziwiła mnie całkowicie taką pomysłem na aranżację pomieszczenia.
Jako, że nie cierpię gdy ktoś wie więcej niż ja – szczególnie kiedy mówimy o wyposażeniu wnętrz, zaraz zaczęłam szukać informacje na ten temat. Dużo oryginalnych aranżacji

odnowienie starych mebli

Autor: r. nial bradshaw
Źródło: http://www.flickr.com

z ozdobną drabiną drewnianą spodobało mi się na stronie – znajdziesz to na stronie. Byłam mega zaskoczona, a koncepty bardzo mi się spodobały. Mam pomysł nawet danie takiej drabiny u siebie w przedpokoju. Może posłużyć za specyficzny wieszak, albo półkę (jak kto woli) na buty – rewelacyjnie wyglądają nań powieszone szpilki i buciki na obcasiku. Najbardziej interesującą dla mnie aranżacją drabiny drewnianej jest jednak zawieszenie jej w kuchni pod sufitem. Wygląda to kapitalnie! Po zahaczeniu o szczebelki haczyków, możemy przywiesić u góry, patelnie czy chochelki.

Ta wskazówka z serwisu przypadnie Ci do gustu, ponieważ też traktuje o nakreślanym w tym artykule dylemacie. Co równie warte odnotowania, robi to w zajmujący sposób.

Tym samym te przedmioty nie zajmują nam miejsca w szafkach i mamy je zawsze pod ręką.

Takie cudo kupimy w każdym hipermarkecie z budowlanką czy narzędziami. Jednak polecamy także odwiedzić pchle targi, albo zapytać dziadka, czy nie ma jakiejś starej, niepotrzebnej drabiny.

Jeśli zainteresował Cię opisywana problematyka, to poczytaj również (https://wolplanposadzki.pl/wylewki-cementowe/) pozostałe informacje na omawiany temat. Będą tak samo ciekawe i zostaną Ci w głowie na długi czas.

Jeśli taką używaną już zdobędziemy wystarczy ją oczyścić z nieczystości, wyszlifować papierem ściernym i odświeżyć kolorową farbą, bądź bezbarwnym impregnatem – wszystko zależy od tego, jaką mamy koncepcję – więcej zobacz na . Starą drabinę z drewna możemy zarówno powiesić pod sufitem, jak zamontować przy ścianie w którymś z pomieszczeń.