Spódnice w paski muszą znajdować się w garderobie każdej damy, gdyż wydają się być wiecznie modne.
Niektórzy mówią, że w spódnicach powinny chodzić tylko smukłe panie.

awaria

Autor: Reinhold Polska
To fałsz. Świetnie dopasowana spódnica pasować będzie każdej pani. Wystarczy ją dopasować do sylwetki. I w tym miejscu powinnyśmy przemyśleć kilka spraw. Pierwsza z nich dotyczy odwiecznego pytania – za czy przed kolano. Druga sprawa dotyczy tego, jak bardzo spódnica będzie obcisła. Materiał przylegający do pośladków oraz nóg będzie pasował jedynie smukłym i wysokim dziewczynom. Takie, które mają szersze biodra, powinny raczej stawiać na luźniejsze kroje. Istotne są również wzory. Paskowa spódnica będzie rewelacyjnym wyjściem dla wielu sylwetek. Paski mogą być wszakże poziome albo pionowo.

Jeżeli nie chcesz, aby umknęły Ci inne tego rodzaju wiadomości dotyczące zaprezentowanego tutaj tematu, to kliknij i więcej znajdziesz tutaj (https://www.grow-mat.pl/).

I każda z tych opcji będzie pasowała innym paniom. Paski w poziomie poszerzają wizualnie w biodrach oraz nogach. Powinny zatem wybierać je kobiety o chłopięcej budowie ciała. Z drugiej strony pionowe paski powinny znajdować się w szafie każdej pani, która ma szersze uda i ma zamiar to ukryć. Ten efekt wzmocni się, jeśli spódnica będzie miała wysoki stan. Paski mogą mieć rzecz jasna przeróżną szerokość i różne kolory. Stonowane zdają się być bardziej szykowne i z pewnością idealnie sprawdzą się do pracy.

Spódnice w paski o żywych kolorach będą fantastycznie nadawały się na popołudniowe spotkania z przyjaciółkami albo na wyjazdy na wczasy.
Spódnica w paski wydaje się być prawie tak ponadczasowa jak mała czarna. Dlatego zawsze warto mieć ją w swej szafie — najlepiej w kilku wersjach.