Jesień to dla wielu osób dosyć trudny okres. Coraz krótsze dni, spadające z drzew liście, słupki rtęci szybujące w dół, deszczowa aura za oknem sprzyjają depresji.

Pojawia się pytanie: jak polepszyć sobie nastrój?
w parku

Autor: Mark Kent
Źródło: http://www.flickr.com
odkurzanie

Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com

Ile głów, tyle „metod” na walkę z chandrą. Jedni spędzają wieczór przed telewizorem z pudełkiem czekoladek w ręku i oglądają komedie, drudzy mają nieco mniej szablonowe środki. Decydują się na odświeżenie mieszkania. Na półkach marketów budowlanych spotkamy mnóstwo wielorakich puszek z farbami. Bogactwo dostępnych „opcji” nierzadko przyprawia wrecz o ból głowy okazując się solą w oku dla sporej części odbiorców. Na jaki Kolor się zdecydować? Ulec obowiązującym trendom czy kierować? się własnymi preferencjami? Możemy zaszaleć i skomponować upragnioną barwę samodzielnie. Aby osiągnąć oczekiwany efekt wystarczy dodać do tak zwanej bazy odpowiednie pigmenty do farb. To łatwe, niedrogie rozwiązanie, dzięki któremu uzyskamy unikalny kolor ścian. A jak odświeżyć powierzchnie drewniane w naszym domu? „Drugie życie” niemodnym meblom zapewni z całą pewnością śnieżka do drewna.

Czy zaintrygował Cię artykuł? Tak? To wyrywamy się z newsem, że zrobiliśmy dla Ciebie dostęp ekstra (http://www.deluxm.pl/realizacje/realizacja-sufitu-napinanego-w-okolicach-warszawy/) do kolejnych notek pod podanym linkiem.

Dobrze jest nabyć emalię olejno-ftalową. Czemu tak się dzieje? Powodów jest co najmniej kilka.

Cechuje ją trudno zapalna powłoka a także bardzo duża odporność na środki dezynfekujące. Ponadto jest niezwykle wydajna. Ma trwałe barwy i dobrze kryje.