Zależnie od upodobań ściany łazienki wykańczamy stylowymi kolorowymi płytkami, instalujemy równie estetyczny grzejnik dekoracyjny i klimatyzację. Skala wykańczania łazienki jest rzecz jasna szeroka, sporo zależy nie tylko od możliwości finansowych, co od preferencji właścicieli i rodzaju mieszkania.

łazienka

Autor: PRAKTIKER
Źródło: PRAKTIKER
Nie ma reguły co do powierzchni, ale w domkach wolnostojących łazienki są również większe metrażowo w porównaniu do tych w wieżowcach i blokach. Gdy dodamy do tego układ z oddzielną toaletą i łazienką miejsce na tę drugą jest zmniejszone jeszcze bardziej. Tym trudniej w takiej sytuacji o myślenie w kategoriach luksusowej łazienki. Sprawdź to: wyposażenie łazienek.

Jakiekolwiek wpływy na wykończenie ma powierzchnia łazienki, inne ograniczenia nie wpływają na estetykę tego pomieszczenia. Łazienka jest często pomieszczeniem odkładanym w czasie, szczególnie w starym, socjalistycznym budownictwie. Nawet nie chodzi tu o wykończenie luster, kranów, czyli o powierzchowną estetykę, a o wiek używanych ubikacji, umywalek, term. Jeśli wyposażenia te bywają w opłakanym stanie i ich wiek sięga trzydziestu kilku lat to raczej trudno wymagać od gospodarzy chęci na remont „opakowania” jakim są ściany, krany, prysznice.

Jak urozmaicić łazienkę w mieszkaniu, którego gospodarz ma chęci i możliwości renowacji? Można zacząć od stylowego grzejnika przy prysznicu, klimatyzacji zapewniającej odpowiedni napływ chłodnego powietrza. Skromniejszym, ale równie stylowym zabiegiem okaże się kupno baterii umywalkowej. Korzystamy już z podobnych wykończeń w szaletach ogólnodostępnych, np. w hotelach, muzeach, kawiarniach.

Będzie Ci niezbędne hiperłącze (https://www.eremit.pl/kamien-sciezkowy/)? Zachęcamy zatem, żebyś kliknął tutaj i wówczas przeniesiesz się do nowego wpisy pełnego informacji.

Ciekawy wpis: wrzucam link.

łazienka

Autor: WEG
Źródło: Coram Poland Sp. z o.o.
Zauważmy, że baterie łazienkowe symbolizują łazienkę wysokiej klasy. Słyszymy baterie Grohe – myślimy o całości łazienki, z wykończonymi płytkami, kabiną prysznicową, nowoczesną pralką itd. Twórcy rywalizują w projektach baterii do łazienek. Na życzenie klienta wybierze on spośród baterii prysznicowych, przeznaczonych do wanny i do umywalki. W gestii zamawiającego leży kształt, ciśnienie strumienia wody(polecamy rzygacz dachowy) (dostępne z prysznicem), kolorystyczne wykończenie. W zależności od miejsca wlewu wody (wanna czy umywalka) istotny jest sam montaż wysokości i regulacja kąta wylewki.