Zaciągając kredyt chcielibyśmy wyszukać mieszkanie, które będzie nam pasować pod każdym względem. Czasem jednak nie wiemy, na jakie elementy zwrócić uwagę, by później się nie zawieść i nie żałować, że wybraliśmy tego, a nie innego dewelopera. Co zatem jest najważniejsze?

Pokój dzienny

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com

Nade wszystko szukając mieszkania pod Wrocławiem dobierzmy kilka propozycji, które najbardziej nam się spodobały oraz umówmy się na spotkanie bądź na oglądanie dostępnych lokali do zamieszkania. Pierwszym naszym pytaniem powinna być jakość wykorzystywanych materiałów, aby nie być przymuszonym do ogólnego remontu po ledwo paru latach. Po drugie musimy zapytać o stan mieszkania, które będziemy kupować. Z reguły mieszkania nie są wykończone, toteż trzeba zorientować się, czego można oczekiwać po jego kupnie oraz kiedy będzie można się wprowadzać. Ciekawa oferta: .

Deweloperzy oferują specjalne oferty, jakie gwarantują wykończenie naszego lokum mieszkaniowego pod klucz i w zależności od wybranego pakietu, będą się od siebie odróżniać ceną. Z tego powodu zaciągając kredyt powinniśmy też uwzględnić koszty powiązane z pracami wykończeniowymi i materiałami, które trzeba będzie kupić. Są to na przykład parkiet oraz płytki, które również nie mogą być za tanie, jeśli chcemy być usatysfakcjonowanym ich jakością. Ważny jest status prawny nieruchomości oraz plan zagospodarowania działek zlokalizowanych tuż obok.

Nikt nie chciałby, by niebawem okazało się, że nieopodal naszego wymarzonego mieszkania zaczynają robić autostradę albo buduje się nowe centrum handlowe. Warto jest mieć blisko sklep, lecz na pewno nie chcielibyśmy, by po drugiej stronie ulicy stanął wielki hipermarket, który będzie przyciągać tłumy ludzi, a my będziemy mieć trudności ze znalezieniem miejsca na mało obleganym do tej pory parkingu.

Pokój

Autor: Melissa Wilkins
Źródło: http://www.flickr.com

Nie zapominając o zaleceniach, jakie powyżej przeczytałeś, na pewno znajdziesz mieszkanie(zobacz regulator przepływu wody) Siechnice swoich marzeń. Warto jest dobrze poszukać, aby móc cieszyć się przyjemną okolicą, przestronnym wnętrzem i innymi udogodnieniami, które powinny znajdować się w okolicy. Na początek jednak idź do swojego banku, aby dowiedzieć się o zdolność kredytową i szukaj mieszkania, na której cię stać. W przeciwnym razie może się okazać, że na lokum, jakie podbiło twoje serce, nie możesz sobie pozwolić. Spójrz tutaj: deweloper atom.