Kiedy myślimy o kupnie lub sprzedaży nieruchomościzawsze najbardziej stresującym elementem naszych pertraktacji jest cena. W jaki sposób nie zapłacić więcej od rzeczywistej wartości albo jak zaproponować zainteresowanemu najkorzystniejszą propozycję?

Chcąc wybrać firmę doradczą lub rzeczoznawcę majątkowego warto sprawdzić jak szeroki jest zakres działania konkretnej firmy czy specjalisty. Lepiej zdecydować się na specjalistę, który ma doświadczenie w zakresie kilku zagadnień z tej branży tj.ekspertyzy i analizy nieruchomości – poradnictwo, odszkodowania i wywłaszczenia pod szosy,doradztwo prawne czy doradztwo w obrocie nieruchomościami.. Niewykluczone bowiem, że np. nabywając lub chcąc sprzedać działkę ze stojącym na niej domem będziemy potrzebowali profesjonalnej porady o znacznie szerszym spektrum niż wyłącznie wycena samej nieruchomości.
Krajowa Grupa Doradztwa Majątkowego Sp. z o.o.
Źródło: http://www.kgdm.pl/

Aby znaleźć naprawdę dobrego specjalistę często warto wrzucić w wyszukiwarkę internetową potrzebne nam hasła takie jak np. „rzeczoznawca majątkowy” lub „wyceny nieruchomości” i następnie przeczytać komentarze osób, które już skorzystały z porad wybranego eksperta. Maksymalizujemy w ten sposób swoją szansę na wybór dobrego doradcy.