Kiedy myślimy o kupnie lub sprzedaży nieruchomościzawsze najbardziej stresującym elementem naszych pertraktacji jest cena. W jaki sposób nie zapłacić więcej od rzeczywistej wartości albo jak zaproponować zainteresowanemu najkorzystniejszą propozycję?

Chcąc wybrać firmę doradczą lub rzeczoznawcę majątkowego warto sprawdzić jak szeroki jest zakres działania konkretnej firmy czy specjalisty. Lepiej zdecydować się na specjalistę, który ma doświadczenie w zakresie kilku zagadnień z tej branży tj.ekspertyzy i analizy nieruchomości – poradnictwo, odszkodowania i wywłaszczenia pod szosy,doradztwo prawne czy doradztwo w obrocie nieruchomościami.. Niewykluczone bowiem, że np. nabywając lub chcąc sprzedać działkę ze stojącym na niej domem będziemy potrzebowali profesjonalnej porady o znacznie szerszym spektrum niż wyłącznie wycena samej nieruchomości.

Będzie nam przyjemnie, jeśli przeznaczył kilka bezcennych minut i przeczytał kolejny tekst na zbliżony temat. Pod poniższym linkiem oczekuje na Ciebie interesujący fakt.

Krajowa Grupa Doradztwa Majątkowego Sp. z o.o.

Źródło: http://www.kgdm.pl/

Aby znaleźć naprawdę dobrego specjalistę często warto wrzucić w wyszukiwarkę internetową potrzebne nam hasła takie jak np. „rzeczoznawca majątkowy” lub „wyceny nieruchomości” i następnie przeczytać komentarze osób, które już skorzystały z porad wybranego eksperta.

Jeśli ten tekst jest dla Ciebie ciekawy, sprawdź informację (http://www.b1design.pl/) przedstawiającą analogiczny temat. Prawdopodobnie ona także Cię zainteresuje.

Maksymalizujemy w ten sposób swoją szansę na wybór dobrego doradcy.