Chcesz zapewnić śliczny design swojemu domowi? Wypatrujesz czegokolwiek, ażeby poprawić wygląd ogrodu? W takowym przypadku trzeba mieć na uwadze dekoracyjny kamień.
Nie sposób przytoczyć w jednym zdaniu wszystkich przeznaczeń kamienia naturalnego, tak samo jak nie sposób wyliczyć wszystkich jego rodzajów.

kopalnia granitu Strzegom

Autor: michimaya
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością to surowiec uniwersalny. Doskonale komponuje się z pozostałymi surowcami, takimi jak przykładowo drewno albo szkło. Dzięki zróżnicowań odcieni jak też faktur, zapewnia również ogromne możliwości aranżacji mieszkań. Prócz bezspornych atutów estetycznych jest również bardzo solidny. Przy tym – podobnie jak drewno – jest to budulec naturalny.
Idealnie nadaje się on do udekorowania mieszkania minimalistycznego, do loftów, jak również klasycznego, skandynawskiego oraz zdołalibyśmy wyszczególniać jeszcze długi czas.

Nie ociągaj się! Jeżeli ciekawi Cię ten artykuł, to kolejny interesujący fakt (http://listwy.effector.com.pl/pl/listwy-przypodlogowe/) znajduje się w tym linku. Zostaw nam własny komentarz – będzie nam niezwykle miło.

Dekoracyjny kamień również doskonale przedstawia się na zewnątrz budynku. Na ogół jest on wykorzystywany na ściany, także na zewnętrzne elewacje jak też na ściany wewnętrzne w budynkach, hotelach, gospodach, w pomieszczeniach biurowych. Kamieniem możemy zaakcentować poszczególne elementy ścian, jak też możemy zastosować je na cały mur. Kamień może być zastosowany także na cokoły. Możemy wykończyć nim filary, tak od środka, jak również na zewnątrz budowli.

Niezwykle często robi się z kamienia różnego typu płoty – surowiec ten nadzwyczaj ładnie prezentuje się wespół z kutymi płotami, lecz ogrodzenie możesz zbudować w całości z tego budulca. Kopalnia granitu Strzegom ma w swojej ofercie zarówno surowe płyty z granitu jak też inne wyroby kamieniarskie.