Lubisz pomieszczenia ze ścianą z cegły lub kamienne ściany? Aranżacje ze ścianą z cegły wyglądają bardzo ciekawie. Wyposarzenie takich wnętrz znalazłam pod linkiem.

Są różne sposoby na wykorzystanie możliwości, które pozwalają na urządzenie wnętrza, gdzie jedną ze ścian zostawiamy w stanie surowym – bez tynku. Ścianę można zostawić w kolorze ceglanym – w takim przypadku jedynie wybieramy pasującą fugę w odcieniu dobrze wyglądającym w połączeniu z cegiełkami.

ciekawe wnętrza

Autor: OakleyOriginals
Źródło: http://www.flickr.com

Najbardziej interesująca może być mocno kontrastująca, jasna – wtedy będzie interesująco wyglądać w połączeniu z czerwienią cegieł. Oczywiście możemy również postawić na tylko trochę ciemniejszą od cegieł (wnętrze ze ścianą z cegły – zobacz), np. ciemnobrązową. Jest to zdecydowanie bezpieczniejsze rozwiązanie. Jeśli jednak cegiełki są zniszczone i nie są ładne, można je po prostu pomalować tą samą farbą co resztę ścian, albo kontrastowo trochę inaczej – np. ciemniejszą, lub jasną farbą. Uzyskamy tym samym bardzo fajny efekt dodatkowej fraktury.

Innym konceptem na urozmaicenie wykończenia lokalu biurowego są kamienne (www.bazalt.pl/) ściany. RewelacyjnieIInteresująco będą pasować do korytarza, albo klatki schodowej. Nadadzą pomieszczeniu charakteru i pazura. Najciekawiej będzie prezentować się zestawiona ze stonowaną kolorystyką pomieszczenia – szarościami, beżami.

Świetnie będzie się wyglądać ozdobiona pojedynczym dodatkiem, np.

Czy wiesz, gdzie również możesz odszukać analogiczne materiały? Jeśli nie, to kliknij na ten link i zerknij na treść (http://www.wolplanposadzki.pl/wylewki-warszawa/) znajdującego się tam artykułu.

dużym, prostym obrazem. Możemy także stawiać na dużą, piękną fotografię. Modne są także wielkoformatowe zdjęcia – możemy sprawić je sobie samemu. Rewelacyjnie wygląda przede wszystkim trawertyn. Jest to wprawdzie cenowa – ale doskonale sprawdza się w wielu pomieszczeniach, łącznie z łazienką i kuchnią. Więcej sprawdź na blogu .