Rozwiązanie z tradycyjnymi kafelkami pomału odchodzą do przeszłości. Dziś Polacy stawiają na niestandardowe pomysły.
Dawniej kuchnię i łazienkę wykańczało się kafelkami.

Pokój dziecka, naklejki kosmos

Autor: Kids Town
Źródło: www.kidstown.pl

Współcześnie powoli odchodzi się od tej nieciekawej tendencji. Coraz częściej w obu pomieszczeniach pojawiają się inne tworzywa. Nierzadko bywa to przykładowo kamień oraz szkło.

Struktura naszej witryny bardzo Ci się spodobała? Raduje nas to. Zatem może masz ochotę przelogować się do następnej strony? Proszę, dowiedz się i sprawdź (https://www.dobrafirmabudowlana.com.pl/uslugi/posadzki) jak to zrobić.

Nawet drewno poczuło się dobrze w wilgotnych pomieszczeniach. Powinno być tylko odpowiednio zabezpieczone. Pojawia się więc pytanie, czy klienci już całkowicie odeszli od płytek? Rzecz jasna, że nie. Tylko ich wygląd i zastosowanie mocno się zmieniły. W dzisiejszych czasach kładzie się na przykład delikatne Kolorystycznie płytki w pomieszczeniu oraz wybiera jakiś fragment ściany, który chcemy wyeksponować. Tam daje się dekory. Są to płytki o wyrazistym kolorze oraz wzorze, które mają przyciągnąć uwagę. Bardzo popularne są dla przykładu niebieskie dekory, które przypominają wyglądem kafelki, które co chwilę możemy dostrzec na lizbońskich ulicach. Możliwości mamy jednak znacznie więcej. Mogą być to piękne kwiaty czy geometryczne wzory. Dostępność odcieni również zwala z nóg. Zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Płytki dekoracyjne posiadają również różny kształt. Mogą być to małe kwadraciki naniesione na siatkę.

Często spotykane są także długie płytki, które przypominają listwy. Niektórzy kupują nawet sześciany. Przez to, że dekory posiadają intensywne barwy, raczej nie kładzie się ich na całej powierzchni.