Gdy budujemy dom musimy odpowiedzieć sobie na wiele pytań. Znaczącym jest by nie tylko był ładny i funkcjonalny, ale, w obecnych czasach, także ekologiczny.

Decydując się na firmę, która ma założyć nam urządzenia wodno-kanalizacyjne warto zwrócić uwagę na to jakiego rodzaju separatory proponuje. Separatory firmy normud to sprzęty, które służą do oczyszczania ścieków jeszcze przed wpompowaniem ich do kanalizacji.
Kran, woda
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

W domu wystarczające są separatory tłuszczu, które oczyszczają ścieki z naszych kuchni. Separator oleju zwykle dedykowane są do oddzielania materiałów ropopochodnych i również muszą być jak najwyższej jakości. Oczywiście nie musimy się znać na wszystkich technologiach. Firma sprzedająca urządzenia wodno- kanalizacyjne na pewno doradzi, czy wręcz za nas załatwi wszelkie tego typu urządzenia, zatem nie musimy przejmować się takimi rzeczami jak choćby zasuwa klinowa firmy normbud, czy wspomniane separatory. Warto jednak wiedzieć jakie sprzęty mamy na wyposażeniu domu, by mieć pewność, że to urządzenia najwyższej jakości i że nie będziemy mieć żadnych problemów z kanalizacją. Nie życzymy sobie przecież w miesiąc czy pół roku po zbudowaniu domu rozbierać całej instalacji wodno -kanalizacyjnej z powodu kiepskiej jakości sprzętów, czy też złego ich doboru.Pozostałe wiadomości tu