Dawno już przeminęły czasy, gdy monitory i komputery zabierały całą dostępną powierzchnię na blacie biurka. Dla osoby, kto zarabia przy wykorzystaniu jednego albo dwóch dużych monitorów temat niewielkiej ilości miejsca pozostaje niestety wciąż aktualny oraz duży.
Duża ilość ekranów ma wielokrotnie dużą podstawkę, która zabiera wiele miejsca.

sprzątanie

Autor: Sjoerd Lammers street photography
Źródło: http://www.flickr.com
Cały kłopot zwiększają także wszechobecne przewody, które wprowadzają niemały chaos. Należałoby więc wybrać odpowiednie uchwyty do monitora, co pozwala na zamocowanie go na ścianie. Uzyskamy w taki sposób powiększenie wolnej przestrzeni na stole, uporządkujemy przewody, powiększymy możliwość regulacji i ustawienie monitora oraz uzyskamy możliwość ułożenia ekranu w trybie portretowym, mówiąc inaczej: pionowym. Takie mocowanie monitora przynosi zatem dużo korzyści, które z pewnością dodatnio wpłyną na podwyższenie jakości naszej pracy.
Na rynku można by znaleźć dużo modeli uchwytów do monitora. Różnią się one stabilnością, mocowania oraz jego typem, rozmiarem ramion, możliwością regulowania i obrotu monitora, czy możliwościami ustawień.

Kusi Cię, żeby zostawić szczerą opinię pod powyższym wpisem? Nie zapominaj, że każdy komentarz z serwisu zostanie przez nas przejrzany z chęcią.

Należałoby mieć na uwadze to, jakiego typu mocowanie będzie dla nas najdogodniejsze oraz jakiego rodzaju rozwiązania będą spełniać nasze wymagania. Posiadaczem dużych ekranów rekomenduje się uchwyt podwójny, ponieważ moglibyśmy na nim przymocować dwa monitory o przekątnej do 30 cali. Osobom o bardziej typowych poglądach, może także przypaść do gustu stojak z uchwytem na dwa monitory.

Wybór określonego modelu uchwytu może być zależne w dużym stopniu również od naszych potrzeb i preferencji, jednak dobrze by było wiedzieć, na co należy zawsze zwracać uwagę przed dokonaniem zakupu. Przede wszystkim należy prawidłowo sprawdzić jakość konkretnego towaru, zarówno jeżeli chodzi o stelaż jak i o mocowanie.