Nasza ojczyzna niestety mieści się na początku okropnej listy najbardziej zatrutych miast na kuli ziemskiej. Smog męczy nas wszystkich.

poddasze

Źródło: pixabay.com
Pokój z kominkiem

Autor: JDH Rosewater
Źródło: http://www.flickr.com
oczyszczacz powietrza

Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com
To jest karygodne, ale niestety w wielu polskich miastach jest szalenie zanieczyszczone powietrze. Niejednokrotnie wyprzedzamy w tym nieszczęsnym rankingu nawet Chiny.

Czy powyższa notka przekonała Cię do znalezienia analogicznych? Jeśli tak, to kliknij tu i dodatkowo sprawdź również wypowiedzi na temat (https://dawsystem.pl/rodzaje-gniazdek-elektrycznych/).

Politycy twierdzą, że dużo czynią, aby poprawić sytuację. Jednak widocznych zmian wcale nie widać. Zatem należy sami walczyć ze smogiem — rzecz jasna na tyle, na ile możemy. Pierwszą sprawą będzie kupienie do mieszkania oczyszczacza. To w sporej mierze pomoże nam zminimalizować liczbę groźnych pyłów w powietrzu. Można również wymusić na żłobku lub szkole, do których chodzą nasze brzdące, żeby również zakupiłyten taki sprzęt. Dobrej jakości oczyszczacz powietrza powinien przede wszystkim uporać się z drobinkami PM 2,5, które są dla nas najbardziej groźne, gdyż nasze płuca nie umieją się z tego samodzielnie oczyścić. Dobrze byłoby wybrać taką markę, która jest powszechnie popularna oraz doceniana. Wtedy będziemy pewni, że oczyszczacz jest najwyższej jakości. Oczywiście przed złożeniem zamówienia warto poczytać opinie w internecie. Możemy także zastanowić się, czy nie kupić już od razu oczyszczacza wraz z nawilżaczem.

Będzie to świetny pomysł, gdyż ogrzewanie zimą szalenie wysusza powietrze. Może to doprowadzić do łzawienia oczu lub wiecznego podrażnienia gardła, szczególnie u małych dzieci.