Zła sława fototapety sprzed 30 lat minęła na zawsze. Widoki na niebiańskie plaże składające się z wyrazistych pikseli, na słabym papierowym podkładzie, zostały zastąpione przez wysokiej jakości wydruki wielkoformatowe, które można zastosować też w kuchni i łazience.

Fototapeta ze zdjecia   egzotyczna wyspa

Autor: Pixers
Źródło: Pixers

Powrót fototapet rozpoczął nowy rozdział w obszarze aranżacji wnętrz. Grafika wielkoformatowa została nierzadką dekoracją w miejscach mieszkalnych i w wystroju wnętrz użyteczności publicznej.

Na czym drukowana jest najlepsza fototapeta?

Od formy podkładu, na którym powstaje wydruk wielkoformatowy zależy, jakość, odporność i możliwość wykorzystania dekoracji w pomieszczeniach o najrozmaitszym przeznaczeniu. Materiał papierowy jest najtańszy, podkład winylowy – wyjątkowo wytrzymały na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne, tekstylny – najbardziej ciekawy i najdroższy, zaś podkład z włókna szklanego, ze względu na swoje niepowtarzalne cechy, może zastąpić okleinę z płytek ceramicznych w kuchni i w łazience.

Fototapeta ze zdjecia   stary samochód

Autor: Pixers
Źródło: Pixers

W jaki sposób dopasować rozmiar fototapety do rozmiaru ściany?

Wybierając rozmiar wydruku dekoracyjnego, należy wiedzieć, że rozpiętość rolek podkładu, na którym robi się grafikę waha się od 60 do 125 cm.

Fototapety na indywidualne zamówienie

Miłośnicy fotografii mogą ozdobić ściany swoimi najlepszymi zdjęciami.

Jeżeli ten wpis jest według Ciebie ciekawy, to zobacz stronę (www.cdevelopment.pl/przygotowanie/), która także zamieszcza pokrewne materiały. One zapewne również Cię zaintrygują.

Wystarczy zamówić wydruk ukochanej grafiki w adekwatnym formacie.

Jeśli potrzebne Ci nowe źródło inspiracji, zajrzyj koniecznie (http://www.partnerzy.pl/oferty/od-dewelopera) pod ten odnośnik. Znajdziesz tam teksty zachowane przy pomocy analogicznej narracji.

Zdjęcie powinno niemniej jednak spełniać kryteria odnośnie rozmiaru i rozdzielczości, które zapewnią najlepszą wartość dekoracji.