Istnieją narody, które do posiadania własnego mieszkania podchodzą dość frywolnie. Jednak dla Polaków własny kawałek podłogi jest wyznacznikiem pozycji oraz faktu, że jesteśmy już pełnoprawnymi członkami narodu.
Warszawa to największe miasto w Polsce.

Jacht

Autor: Phuket@photographer.net
Źródło: http://www.flickr.com

I jak to zwykle stolica – przyciąga każdego roku ogromną rzeszę ludzi, którzy pragną się tu kształcić albo znaleźć pracę. Cała ta masa chce gdzieś żyć. Oczywistym wydaje się także to, że po obronie spory procent absolwentów zostanie w Warszawie, gdyż tu szybciej można znaleźć posadę. Tam otwierają swoje siedziby duże międzynarodowe korporacje i tam w głównej mierze robi się interesy. Jednak, by w Warszawie mieszkać na stałe należy się rozejrzeć za jakimś lokum. Wynajem bywa stosunkowo kosztowny, więc może warto pomyśleć o czymś swoim?
farby

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet jeżeli własne lokum związane się z kredytem, to korzystniej spłacać raty za własne niż wynajem za cudze. Tak myśli duża część społeczeństwa. Wobec czego nowe osiedla powstają bardzo szybko i mieszkania – ekskluzywne apartamenty wrocław są wysprzedane przed tym niż jeszcze w ogóle są oddane do użytku. Jeśli ciekawią nas fachowi deweloperzy Warszawa posiada zarejestrowanych co najmniej z dwadzieścia firm, które proponują nowe apartamenty na nowoczesnych osiedlach. Miejsca niezwykle przyjazne – z przestrzennymi i widnymi mieszkaniami, z podziemnymi parkingami, parkami i ogrodzeniem.

Jedyne co powinniśmy wybrać, to rejon Warszawy, w którym chcemy mieszkać. O pozostałych kwestiach (przykładowo metraż, piętro lub posiadanie balkonu) będziemy mogli zadecydować już potem.