Ten etap budowy domu, który można nazwać wykończeniówką, zwykle nie należy do najprostszych. Bywa, że z jej przyczyny rodzą się spięcia na linii mąż – żona, ponieważ obie strony, zmęczone długotrwałą budową lub remontem, z trudem zbierają siły na część wykończeniową, zbierają się do tego bez chęci lub najzwyczajniej w świecie nie mają pomysłu na urządzenie mieszkania. Tu często przychodzi moment, by zatrudnić architekta wnętrz, jaki szybko i sprawnie wybada nasze oczekiwania i zadba o to, że na czas wszystko będzie dopieszczone i skończone.

Łazienka często jest tym miejscem, w jakim wiele elementów wyposażenia jest z góry

meble łazienkowe

Autor: xlrider
Źródło: http://www.flickr.com

określonych. Wiadomo, że znajdzie się miejsce dla umywalki (np. umywalki Koło), wanny albo kabiny prysznicowej oraz toalety. Ale i tu możemy się zawahać – czy zdecydować się też na pisuar? Czy oglądać wanny prostokątne czy narożne? Architekt wnętrz podpowie, jaki rozkład mebli (szafek, przestrzeni obok umywalki Koło) i rozkład białej zabudowy będzie najkorzystniejszy i zapewni wolnej przestrzeni – najlepsze promocje.

Jak uważasz? Czy omawiany temat jest ciekawy? Jeżeli tak, to kliknij w odsyłacz i sprawdź praktyczne informacje (https://oknar-internorm.pl/produkt/drzwi-przesuwne/drewniano-aluminiowe/hs-330) – wciągną Cię całkowicie.

Dekorator doradzi także, czy wanny w kształcie prostokąta nadal będą modne i czy warto je zakupić. Przy wykończeniówce można zrobić jeszcze kilka kroków, by było milej.

W roli fantastycznego „ocieplacza” mieszkania spiszą się kominki Koszalin, Olsztyn albo Gdańsk mają swoich przedstawicieli handlowych, jacy tematykę kominków mają w jednym palcu. Możemy ich bez problemu znaleźć wpisując „kominki Warszawa” lub „kominki Koszalin”. Lista wyszukiwania powinna nas usatysfakcjonują. Istotnym elementem, jaki z pewnością też ociepli nasze gniazdko będą lampy.

Eleganckie lampy stojące albo żyrandole dopasowane do wnętrza i niosące jasne, a przy tym ciepłe światło sprawią, iż będzie w nim przytulnie i sielsko. Elektronarzędzia Graphite pozwolą przytwierdzić do ścian czy sufitów punktowe źródła światła, lecz również ( centrala przewietrzania ) obrazki, ramki na zdjęcia, regały czy karnisze.

Do szybkiego zamontowania wszystkich części wykończeniowych sprawdzą się na pewno elektronarzędzia Graphite. Każdy majsterkowicz powinien mieć je u siebie i móc wyjąć ze schowka w każdej chwili, szczególnie, gdy przytrafia się jakaś usterka.
Artykuły znajdziesz tutaj: